Bemutatkozunk

PATRONA HUNGARIAE ÓVODA SZERETETTEL HÍVJA ÖNÖKET!

A Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont tagintézményeként működik az óvoda jelenleg két telephelyen, a Munkácsy utca 23. és 25-ben. 2019-20 nevelési év közben  várhatóan  visszaköltözünk a Szondi utca 65-be, egy felújított, átépített  hatalmas belső udvarral rendelkező épületbe!

Az óvoda nevelőközössége életpéldájukkal, elfogadó szeretet átadásával teremtenek bensőséges légkört, amelyet a gyermekek, szülők is megtapasztalhatnak. Nem csak a körzetünkbe tartozó szülők gyermekeit várjuk, fogadjuk, hanem azokat is, akiknek fontos a keresztény, nemzeti nevelés, néphagyomány őrzés, anyanyelvi nevelés környezet szeretetére, az egészséges életmódra nevelés.

Érzékszervi fogyatékos, valamint értelmileg lassabban fejlődő gyermekek, integrált nevelése ép társaikkal együtt, saját alkalmazású logopédus gyógypedagógus, pedagógiai asszisztensek bevonásával történik.

Azonos életkorú, fejlettségű gyermekeket nevelünk együtt 20-25 fős  csoportban. Fontosnak tartjuk, hogy az óvodai és a családi nevelés közel azonos elvek alapján történjen, ezért számítunk a szülők aktív közreműködésére ünnepekkor, kiránduláskor, játék, mese, kézműves délutánokon. Az óvoda ajtaja nyitott, a szülők együtt lehetnek  a gyermekekkel, ha igénylik.

Alapelvünk a sok - sok játékban  a gyermekek testi – lelki szükségleteinek figyelembe vétele, teljesítménykényszertől mentes fejlesztés, tanulás, anyanyelv ápolása, kiegyensúlyozott, derűs, sürgetésmentes légkör biztosítása. Napirendünk, tevékenységeink a gyerekek egyéni fejlődési tempójához, a családok életritmusához igazodó.

Valljuk, szeretetteljes, barátságos, vidám hangulatban telt óvodai évek után a gyermekek az egyéni fejlettségüknek megfelelő, sikeresen kezdik majd meg az iskolai tanulmányaikat!

Jelenlegi címünk: 1063 Budapest Munkácsy utca 23- Munkácsy utca 25.

Telefon: 06-1-312-3513,

.

MUNKÁCSY MIHÁLY UTCA 23-BAN!

A BEÍRATKOZÁSI IDŐPONTOK 2019. MÁJUS 6-10-ig

MÁJUS 6. HÉTFŐ:

7-18 ÓRÁIG

MÁJUS 7. KEDD:

8-17.30 ÓRÁIG

MÁJUS 8. SZERDA:

8-17.30 ÓRÁIG

MÁJUS 9. CSÜTÖRTÖK:

12-17.30 ÓRÁIG

MÁJUS 10. PÉNTEK:

8-16 ÓRÁIG

Szeretettel várjuk Önöket, gyermekeikkel együtt jöjjenek el hozzánk, ismerjenek meg bennünket!

Farkasné Egyed Zsuzsanna

óvodavezető